• Kiállítás - Výstava

A gömörhorkai Hôrka kft. 2017. március 23-tól 31-ig kiállítást szervez "Március - a könyv hónapja" címmel a Gömörhorkai Kultúrházban. A kiállításon Horváth Árpád, tornaljai festőművész és fotográfus művei, ill. a helyi óvoda, magyar és szlovák alapiskola diákjainak munkái tekinthetők meg minden hétköznap 10:00 órától 14:30 óráig.

Hôrka s.r.o. - Gemerská Hôrka zorganizuje výstavu s názvom "Marec - mesiac knihy" od 23. do 31. marca 2017 v Kultúrnom dome v Gemerskej Hôrke. Na výstave môžete vidieť práce Árpáda Horvátha, maliara a fotografa z Tornale a práce detí miestnej materskej školy i základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským. Výstavu si môžete prehliadnuť v pracovných dňoch od 10:00 do 14:30 hod.